C#.Net

تخصص اصلی برنامه نویسی من، تولید نرم افزار با زبان C#.net هست. از سال 89 شروع به یادگیری این زبان کردم و به دلیل علاقه زیاد به خانواده زبان C و قدرتمند بودن این زبان، یادگیری و کار با این زبان برنامه نویسی فوق العاده رو ادامه دادم.
در طی این سالها، در پروژه های مختلف شرکت داشتم و در کلاسهای مختلفی، این زبان رو تدریس کردم.
نرم افزارهایی مثل مدیریت تعمیرگاه، ارسال پیامک، صدور فاکتور، ثبت ورود و خروج کارمندان استخر رو تولید کردم و در پروژه های دیگه ای هم بعنوان مشاور، کار کردم.

ASP.Net

یادگیری زبان ASP.Net با C#.Net همزمان بود و از سال 89 شروع به یادگیری این زبان کردم.
بخاطر قدرت و امنیت زیادی که این زبان در کنار C#.Net بوجود میاره، سعی کردم در پروژه هایی که برای وب نوشته میشن رو با این زبان فوق العاده بنویسم.
با توجه به انتشار ASP.Net Core، در حال مهاجرت به این پلتفرم فوق العاده هستم.

Photoshop

در حدود سال 1380، بر اساس علاقه زیادی که به ویرایش عکس داشتم، بصورت خود جوش یادگیری فتوشاپ رو آغاز کردم. در اون زمان متأسفانه منابع زیادی برای یادگیری این نرم افزار فوق العاده پیدا نمیشد برای همین با استفاده از آزمون و خطا تونستم بخشی از نیاز خودم رو برآورده کنم.
در مقطع کاردانی، بصورت تخصصی فتوشاپ رو آموختم و سعی کردم که با زمان جلو بیام و بتونم کارهای مختلفی رو انجام بدم.
کارهایی مثل طراحی کارت ویزیت، پوسترهای مختلف، قالب وب سایت و ترمیم عکس رو انجام دادم.
با علاقه زیادی که به این نرم افزار دارم، همیشه سعی میکنم تا کارهای مختلفی که میشه با این نرم افزار انجام داد رو یاد بگیرم.

PHP

در پروژه های مختلفی که انجام میدادم، نیاز به تغییر، اضافه و یا ویرایش قسمتهایی از سورس کد احساس میشد. همین موضوع، دلیل اصلی یادگیری PHP برای من شد که بتونم پروژه هایی که با سیستم مدیریت محتوای قدرتمند جوملا انجام میدم رو شخصی سازی کنم.

مشاوره - تحلیل

در طول مدت تحصیل و کارهایی که انجام دادم، همیشه سعی کردم که اطلاعات خودم رو در زمینه کاریم بروز نگهدارم.
از طرفی، آشنایی با اساتید مختلف باعث شد که بتونم راه خودمو رو پیدا کنم و در حوزه خودم موفق باشم.
در کنار اینها، تجربه های زیادی کسب کردم که میتونم در زمنیه های مختلفی که کار کردم، مشاوره و برای مشکلاتی که ممکنه برای افراد پیش بیاد، راه حل های موثری ارائه بدم.
اگه افرادی برای تولید نرم افزار نیاز به مشاوره و یا تحلیل داشتند، میتونن با من تماس بگیرن.